אודות

אודות

סניף הדגל של הייר סנטר בצפון
סניף הדגל של הייר סנטר בצפון
הייר סנטר - המרכז הישראלי לטיפולי שיער ואסתטיקה ®  הניסיון עושה את ההבדל.

הייר סנטר ישראל ® הוקמה בשנת 2004 ע"י מר צחי רביבו אשר כבר אז היה איש עסקים מצליח בעסקי הנדל"ן, לצחי היה תמיד חלום להיות האיש שיביא את הבשורה בתחום השיער בישראל ולכן למרות שהצליח מאוד בתחום הנדל"ן בחר לשוב ולעסוק בתחום האהוב עליו אותו למד בשנות ה 80 בירושלים.

טלי וצחי רביבו - זוג נשוי ילידי שנת 1974 הימרו על כל הקופה ובשנת 2004 בהיותם בני 30 החליטו החלטה גורלית שנראתה לכולם כתמוהה ביותר ובלתי מובנת, לפתוח מרכז מפואר ביותר המתמחה בטיפולי שיער מתקדמים כגון החלקה יפנית ותוספות שיער ובכך להפוך לחלוצים בארץ בתחום ה"הייטק" של עיצוב השיער בישראל, טלי רביבו, שהיתה מפיקה ומבקרת איכות ברשת ידיעות אחרונות במשך 9 שנים ובעלת תואר ראשון במדעי המחשב החליטה לזנוח את הקרירה המבטיחה שלפניה ופנתה להגשים את חזון בעלה. כיום משמשת טלי כסמנכ"לית הייר סנטר קוסמטיקס בע"מ ואחראית על ייבוא, ייצור ושיווק מוצרי הרשת.

החזון - צחי וטלי האמינו כל הדרך במתן שרות ויחס אוהב ללקוח ולכן הציבו סטנדרטים מאוד גבוהים כגון בר אלכוהולי מפנק ואספרסו בר עשיר, חדרי וי אי פי לטיפולים פרטיים, אודיטוריום לצפייה אישית ורמת שרות ואיכות הגבוהה ביותר הקיימת בישראל ובכלל הכוללים תעודות אחריות מקיפות לכל הטיפולים, בדיקות אולטרסאונד בציוד מתקדם וציוד אלקטרוני חדיש להצמחת שיער ולכל סוגי הטיפולים.

בעקבות ההצלחה המטאורית של המרכז הראשון שנפתח בבית UMI בראשון לציון מערב נרשמו לחברת הייר סנטר ישראל שמות מסחר כגון "המרכז להחלקה יפנית" ® ו "המרכז לתוספות שיער" ®, שמות אלה הינם מוגנים ולחברת הייר סנטר הרשות הבלעדית לשימוש בהם, העושה שימוש בשמות מסחר מוגנים אלה חשוף לתביעה בגין הפרת סימן מסחר של המותג.

סניף ראשון לציון - הסניף הוותיק ביותר של הרשת מנוהל היום ע"י טלי רביבו אישתו של צחי וסמנכ"לית החברה שודרג ועבר מבנין umi לרחוב סחרוב 5 בצומת המרכזית של ראשון לציון והוא משתרע על שטח של כ-250 מר', הסניף מונה כ 8 אנשי צוות ומתמחה בטיפולי הדמיית זקיקי שיער, מילוי והשלמת שיער לנשים, הארכות שיער בלייזר ושימור והצמחת שיער.

חיזוק משמעותי - במהלך שנת 2008 הצטרף עמוס רביבו אחיו הצעיר של צחי לחברה כדי לעזור בניהול השוטף ולתרום מהידע הרב אשר רכש כסמנכ"ל חברת טקסטיל ידועה כדי להגשים את החזון של אחיו. כיום משמש עמוס כסמנכ"ל הייר סנטר ישראל.

סניף חיפה - עוד בשנת 2008 בעקבות הצטרפותו של עמוס והצלחתו המטאורית של המרכז בראשון לציון, ולאחר שאלפי לקוחות נהרו בפתחו של המרכז אשר צבר מוניטין רב מכל רחבי הארץ הוחלט לפתוח את המרכז השני של החברה באזור הצפון כדי להוריד לחץ מסניף מרכז, הסניף השני של החברה הוקם בצומת קרית אתא בין חיפה לקריות, המרכז בצפון משתרע על כ 300 מר' והינו הקומפלקס המושקע ביותר בארץ ובו הושקעו למעלה משני מיליון שקלים,
כיום מנוהל סניף חיפה ע"י רחלי ענתבי בת טיפוחיו של צחי אשר צמחה בתוך המערכת והספיקה לנהל את סניף תל אביב.

סניף תל אביב - מהר מאוד סניף צפון הוכתר כהצלחה גדולה ובשנת 2009 בעקבות הדרישה הבלתי פוסקת לטיפולים אשר מעניקה החברה נפתח סניף תל אביב ברחוב אחד העם 14 בית פסגות בנווה צדק בלב ליבה של שדרת האופנה במזרח התיכון .סניף תל אביב ע"י עמית בנימין גיסו ובן טיפוחיו של צחי רביבו אשר היה צמוד לצחי החל משנת 2009 וצבר שם ומוניטין.

הפיתוח שלנו – כפי שהעז והביא לארץ את טיפולי ההחלקה היפנית ואת טיפולי הארכת שיער בלייזר, רביבו לא הפסיק להאמין כי יש בידיו וביכולתו לגרום למהפך בתחום השיער ולהיות פורץ הדרך בתחום זה. ואכן בראשית שנת 2009 הצליח רביבו לפתח את טכניקת הדמיית זקיקי שיער שכבשה את כל מהדורות החדשות וגרמה להתפתחות אדירה ולנהירה של אלפי גברים למרכזי רשת הייר סנטר ישראל.

סניף באר שבע -עקב הבאז הגדול שנוצר עקב הפיתוח אשר נגע בכל אשה וגבר עם בעיות שיער נוצר לחץ על סניפי הרשת והחברה פתחה בשנת 2010 את הסניף הדרומי בעיר באר שבע המשתרע על 280 מר' ברחוב שזר 37 בבית נעם (בדרך לביג).

חיזוק נוסף – לחברה הצטרף דודי רביבו אחיהם הצעיר של צחי ועמוס לנהל את סניף ב"ש ומשמש גם כיועץ שיווקי של החברה.

סניף נתניה - בשנת 2012 הוקם סניף נתניה ברחוב רזיאל 11 מול בית העריה בשטח של כ 250 מר' ובהשקעה של כמיליון וחצי שקלים, סניף נתניה משרת את כל תושבי חדרה, נתניה והמשולש, סניף נתניה מנוהל ע"י סוסו שגדלה ברשת ולמדה מהטובים ביותר, סניף נתניה נחשב כאחד הסניפים המוצלחים של הרשת.

רשת השיער והאסתטיקה הגדולה ביותר בישראל - בראשית 2012 הוכתרה רשת הייר סנטר ישראל ע"י מגזין "הדליין" כרשת הגדולה והמקצועית ביותר בארץ למתן פתרונות לשיער ומר צחי רביבו כאיש המשפיע ביותר בתחום עיצוב השיער בישראל. כיום, הייר סנטר ישראל מונה חמישה סניפים וחוגגת את הלקוחה ה- 50.000 שלה.

האתר המבוקש ביותר בישראל בתחום השיער - במהלך השנים סך הכניסות לאתר הגיעו ללמעלה מ 6.5 מיליון איש (ישנו מונה מבוקר און ליין בתחתית האתר ובו גם תוכלו לראות כמה גולשים באתר זה און ליין )

פיתוח פורץ דרך בארץ ובעולם - אלפי נשים וגברים כבר בחרו בטיפולי השיער ברשת הייר סנטר ובשנת 2014 הגיע הבשורה לבעיית ההתקרחות, אחרי פיתוח של שנים הושקה טיפול שימור והצמחת שיער לנשים וגברים הסובלים מנשירת שיער ובעקבות זה השיער מתדלל, הבשורה סחפה את נשות וגברי ישראל והעולם וכיום אלפי מטופלים נהנים מהטכניקה הישראלית הזו שפותחה ע"י צחי רביבו ומומחי החברה.

השקת תחום האסתטיקה בראשית 2016 : עקב הביקוש הרב ופניות רבות של לקוחות הרשת לשלב טיפולי אסתטיקה , הרשת התחילה להעניק טיפולי אנטי אייג'ינג והצערת העור תוך שימוש בחומצה היאלרונית ובבוטוקס. ברשת מועסקים טובי הרופאים בארץ ושיטת הטיפול הייחודית היחידה בארץ המבטיחה תוצאה לפי אזורי טיפול (ולא לפי רכישת מזרקים )סוחפת אל הרשת אלפי נשים וגברים שמעוניינים להחזיר את הלוק הצעיר והרענן ולהילחם בנזקי הגיל.

לשיער שלך מגיע הייר סנטר - סלבריטאים רבים משתמשים בשרותנו ובטיפולי הרשת כמעט מדי יום, הפקות ברשת הייר סנטר ישראל כוללות פרוייקטים כגון האח הגדול, אמזונס, היחידה , המרוץ למיליון, גולדסטאר, לאישה, פנאי פלוס , ידיעות אחרונות, מעריב, מגזין בלייזר, מגזין go ועוד...

ידוענים ברשת - מלכת היופי ילנה ראלף, מלכת היופי מעיין קרן, הדוגמנית הבינלאומית לי לוי, סתיו סטרשקו, בן אל תבורי, פאולינה אלברשטיין, טום קשתי, נערת ישראל דורון מטלון, אדל בספלוב - איט גירל , קים אקאפי איט גירל, ג'וליה לוי בוקן, דנה רון , האחיות מלול , דורון מירן, דנית גרינברג, אביבית בר זוהר, עמיר גולדברג , יריב נתי, אושר סלים, הזמרת מיטל דה רזון, אלה מהמירוץ למיליון ועוד רבים וטובים.המלצות בוידאו

לקוחות הייר סנטר ממליצים! (גברים)
2:35
לקוחות הייר סנטר ממליצות על מילוי שיער לנשים
2:18
מגוון עדויות על טיפולי אסתטיקה של לקוחות הייר סנטר
01:58

תגובות

(16)
תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
16
המלצה חמה סניף ראשון לציון
שלום שמי אתי ,
אתמול הגעתי למרכז לטיולי שיער בראשון לציון, עם ביתי בת ה-16 להחלקה בשיער מאד מסולסל ועבה, קיבל אותנו דודו בסבר פנים יפות, התנהג לבת שלי כאילו מכיר אותה שנים נתן לה תחושת ביטחון ושכל העובדים פה רק בשבילה, בחור מדהים עם רמת שרות גבוה ביותר ויחסי אנוש מדהימים, , הייתי שם 4 שעות וראיתי את היחס שלו כלפי העובדים בסניף, כלפי הלקוחות שמגיעים, חייבת לציין שדודו וכל הצוות עשו עבודה נפלאה ומדהימה , ביתי עשתה החלקות בכמה וכמה מספרות ובאף אחת לא הייתה עבודה כזאת מקצועית החומרים ברמה גבוה הורגש ברכות של השיער, דודו עשה לה תספורת מהממת שהפכה את השיער שלה משיער שרוף ויבש למלא ברק וחיים, חייבת לציין שאתם עושים עבודת קודש, נוכחתי לראות נשים שמגיעות כמעט ללא שיער בראש וכל אחת מקבלת יחס אישי וחדר פרטי מטפלים בה במקצועיות ובדיסקרטיות רבה והתוצאה ואוו לא להאמין.
הנשים יוצאות חדשות לגבי מלאות שמחת חיים, ואוו שפו לכם ולכל הצוות הנפלא בסניף, זכיתם בעוד לקוחה מרוצה.
תודה רבה אתי על ההמלצה המרגשת
15
רחלי המקסימה
פגשתי אותך לפני כשבע שנים שנכנסתי בפעם הראשונה לסניף ראשל"צ. מאז נוכחתי לדעת שיש בצוות בחורה שלא בוחלת בעבודה קשה., נרתמת תמיד לעזרה, עובדת בצורה הכי מקצועית שיש,
נותנת שירות הכי מהיר ואדיב שיש.
מודה לך על היחס והסובלנות.
באהבה אורית אביגיל......(גרומט לפי איך שאתם שם קוראים לי שאני נכנסת :-))
אוהבת מאוד ומקווה להמשיך להיות לקוחה שלך תמיד.
מקסימה שכמותך :-)
14
פירגון
לנטלי האלופה תודה על הדמיית שיער מושלמת שגרמה לי להוריד אחרי 10 שנים כובע ולהתחיל לחיות מחדש....

לא ראיתי עוד עבודות ברמה שלה! ממליץ בחום!
אדם מרמלה
איזה כיף, באמת מיוחדת במינה
13
פירגון
לנטלי מסניף ראשל"צ תודה על העבודה המקצועית ומדויקת . לא להאמין ב-4 טיפולים יצאתי עם ראש מושלם אין אלייך יישר כוח גיא
12
פירגון,,
כל הכבוד וישר כח , אתם מדהימים ומקצוענים אחד אחד !! שמעון שמלה
תודה רבה
11
יש לכם סניף באשדוד? שלוחה או משהו אחר?
תודה
אין לנו סניף באשדוד אך המון לקוחות אשדודיות מגיעות אלינו לסניף באר שבע, לסניף ראשון לציון ולסניף תל אביב
10
מה הכתובת שלכם בחיפה ?
אני מתעניינת בפתרונות של תוספות שיער לשיער דליל בסניף חיפה , תודה אילנה
היי אילנה, המומחים שלנו מבצעים מילוי והארכת שיער בשילוב תוספות שיער בחיפה בכתובת של הייר סנטר סניף צפון ברחוב ההסתדרות 242 מפרץ חיפה (צומת קרית אתא)
9
פרגון מכל הלב לצוות בן יהודה המדהימים!!!!!
ברצוני להביע את תודתי על הטיפול המדהים והמקצועיות אני לצערי היה לי נסיון גרוע של תוספות שיער במקום אחר שנשברתי מבחינה נפשית ובסניף בן יהודה נמצאים מלאכים עם אוזן קשבת לרצון הלקוח והתוצאות מדהימות על כן צריך לדעת לפרגן ושוב תודה תודה,,,,,,,,מאיילה
איזה כיף שיש לנו אותך ...
8
אני פוגשת מלאכים במשך 7 שנים !!!
אתם המלאכים שמטפלים בי מאז שנשר לי השיער כתוצאה מטראומה שעברתי, אני אוהבת אתכם אחד אחד ומתפללת למענכם ובשבילכם מדי יום ויום שתמשיכו ותעלו מעלה מעלה ושלא תפסיקו לשמח לבבות, דניאלה ראשל"צ
דניאלה יקירתי , אתן המלאכיות האמיתיות שלנו, בלעדיכן לא היינו קיימים !!
7
אתם חייבים לקרוא את זה !!
היי , שמי סיגי ואני כותבת כאן מכיוון שביקרתי במקום שמנסה בכל מאודו לחקות את המרכז ובאותה הנשימה ומכפיש אותו ואת בעליו, צחי וטלי רביבו, אז אני אספר לכם קצת ותחליטו אתם לבד...
ביתי בת ה16 סובלת ממחלה של תלישת שיער כבר שנים, בשנה האחרונה זה גבר והיא אינה מוכנה ללכת לבית הספר יותר, אני אם חד הורית ומובטלת ומצבי הכלכלי אינו מאפשר לי לבצע טיפולי השלמת שיער אז פניתי להנהלת הרשת המדהימה הזאת במכתב עם תמונות של הילדה וחזרה אליי טלי רביבו אשתו של צחי הבעלים והזמינה אותי לפגישה ולאחר מכן בישרה לי כי אוכל לעשות את הטיפול ללא כל תשלום והכל על חשבון החברה.
האנשים הללו פשוט מלאכים והצוות שם בראשון ובתל אביב ( שם ביקרתי פעמים רבות) פשוט רגיש, מקצועי ויוצא מן הכלל! אני מציעה לכל צרי העין שמקנאים בהצלחה של האנשים הללו להתחיל לעשות גמילות חסדים ומעשים טובים לפני שהם מחליטים להכפיש ולהלבין פני צדיקים גמורים ... בנות יקרות, בסוף ההחלטה היא שלכן, אני את שלי עשיתי ומברכת אותם כל דקה ובוקר שביתי הולכת לבית הספר.. שבוע טוב
תודה תודה תודה סיגי יקרה , נשיקות מכל הצוות לנסיכה :-)
6
לא סתם מרכז , אתם מומחים להחלקה יפנית !
בנות יקרות, שנים עברתי את כל סוגי החלקות השיער ותמיד לא הייתי מרוצה והשיער היה יבש ופגום עד אשר פגשתי בטלי רביבו והיא עשתה לי החלקה יפנית מושלמת (תוכלו לראות אותי בהמלצות ) אין על המרכז להחלקה יפנית , הם המומחים ואל תלכו לשום מקום אחר ! שוים כל אגורה !!
אין מילים אחרי המלצה שכזאת, תודה ענקית ששיתפת !
5
תוספות השיער הטובות בארץ !
עשיתי שזירות שיער והדבקות בכל המספרות הנחשבות בתל אביב במשך שנים רבות אך שום איכות של שיער ושום חיבור לא התקרב מעט לתוצאות שקיבלתי אצלכם, סניף בן יהודה עמית ועידן אליפות !! מירה לב
השמחה וההמלצה שלך זו ההצלחה שלנו, מירוש
4
אחלה רשת, אחלה עבודות !
תודה על כל החלומות שהגשמתם לי ולנשים רבות אחרות במשך השנים, אני לקוחה משנת 2007 בראשון לציון , אתם רק משתבחים עם הזמן! לימור
אין כמו המלצות של הלקוחות הוותיקות , לימורי, סופר וי אי פי !!!!
3
איזה כיף לי שהכרתי אותכם
שיניתם את חיי , אני אוהבת אתכם מאוד , נתי שי
איזה כיף שיש לנו אותך נתי :-)
2
מקום מושלם , משפחתי ואיכותי
ביקרתי כבר בכל הסניפים חוץ מבאר שבע , ואני רוצה לפרגן לכם מכל הלב על זה שאמנם הפכתם לרשת הגדולה בישראל אך מרגישים בכל סניף את האהבה שהייתי מרגישה גם כשהגעתי לפני כ 10 שנים לסניף ראשון לציון עוד במקום הישן בחדר הקטן, כשרק טלי וצחי טיפלו בי , היום יש לכם מעל 40 עובדים ומה שהשרשתם נשאר טבוע עמוק עמוק בייסודות, אשריכם זהו שכר לעמלכם ! אוהבת מאוד מאוד יפה לוי
תודה על הכל ועל הפרגון , ממתינים לך תמיד באהבה
1
אין על הסטנדרטים והתוצאות של המקום המדהים הזה בכל העולם
קוראים לי ג'ני ואני גרה במנהטן אך המשפחה שלי בישראל, מדי כמה חודשים אני מגיע לבקר את המשפחה ואיך שהוא הגעתי לרשת הייר סנטר סניף תל אביב לעשות החלקה ותוספות שיער, אני רוצה לומר לכן בנות שאין מקומות כאלה מקצוענים אפילו במרכזים הגדולים והמפוארים בעולם ועל השרות המיוחד והאישי בכלל אין מה לדבר! אני ממשיכה לצפות לביקורים בארץ ועכשיו יותר מתמיד וממליצה בחום לכל מי שמחפשת תמורה הולמת לכסף שלה
אחלה פרגון ממנהטן , איזה תענוג ג'ני ד"ש מכולם ...
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין